Waar ligt Doppelwackelstein in Oostenrijk?

 

Doppelwackelstein is gevestigd in de regio Niederosterreich in Oostenrijk!

Zoek de plaatsnaam:

Doppl, Doppelter Donnerbalken, Doppl, Doppingen, Dôppadichôk

Hier ziet u waar Doppelwackelstein op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Oostenrijk.

Alle plaatsen in de wereld die heten.


Waar ligt Doppelwackelstein op de kaart?




Webcams vlakbij Doppelwackelstein

Hojná Voda › North-East.


Hojná Voda › North-East - Overdag
Recent
Hojná Voda › North-East - Recent

Harmanschlag: Arralifte − Panorama-Lift.


Harmanschlag: Arralifte − Panorama-Lift - Overdag
Recent
Harmanschlag: Arralifte − Panorama-Lift - Recent

Javory: Lesovna Žofín.


Javory: Lesovna Žofín - Overdag
Recent
Javory: Lesovna Žofín - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Doppelwackelstein ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Niederosterreich en afstand vanaf Doppelwackelstein.

Plaats#Inwonerskmmijl
Sankt Polten1490008452
Wiener Neustadt23848114892
Baden32489313081
Klosterneuburg42484311974
Krems5240926641
Amstetten6228326943
Modling72071012980
Traiskirchen81621213483
Schwechat91571113886
Ternitz101515314389

Top 10 plaatsen in Oostenrijk en afstand vanaf Doppelwackelstein.

Plaats # Inwonerskmmijl
Vienna1156931512779
Graz2222326192119
Linz31811636339
Salzburg4145310169105
Innsbruck5112467304189
Klagenfurt690610238148
Villach758882248154
Wels8579478754
Sankt Polten9490008452
Dornbirn1043013407253



Reisadvies Oostenrijk

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Oostenrijk via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Oostenrijko onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Oostenrijk



Reisinformatie Oostenrijk

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Oostenrijk. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Oostenrijk

Info

Statistieken en Geografie

Oostenrijk bestaat uit 14788 plaatsen in 9 regio's.

De regio Niederosterreich bestaat uit 3529 plaatsen.

Waar ligt Doppelwackelstein in Oostenrijk?




Regio's in Oostenrijk