Waar ligt Römerdorf in Oostenrijk?

Römerdorf is gevestigd in de regio Steiermark in Oostenrijk!

Zoek de plaatsnaam:

Römerschanze, Römerbrücke, Römermauer (Castra Regina), Römerhügel, Römershagen

Hier ziet u waar Römerdorf op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Oostenrijk.

Alle plaatsen in de wereld die heten.

new

Waar ligt Römerdorf op de kaart?


Webcams vlakbij Römerdorf

Gabersdorf: A09, bei Anschlussstelle Vogau-Straß, Blickrichtung Spielfeld A - SLO - Km 218,87.


Gabersdorf: A09, bei Anschlussstelle Vogau-Straß, Blickrichtung Spielfeld A - SLO - Km 218,87 - Overdag
Recent
Gabersdorf: A09, bei Anschlussstelle Vogau-Straß, Blickrichtung Spielfeld A - SLO - Km 218,87 - Recent

Leibnitz, Styria.


Leibnitz, Styria - Overdag
Recent
Leibnitz, Styria - Recent

Untergralla: A09, bei Anschlussstelle Leibnitz, Blickrichtung Spielfeld - SLO - Km 214,78.


Untergralla: A09, bei Anschlussstelle Leibnitz, Blickrichtung Spielfeld - SLO - Km 214,78 - Overdag
Recent
Untergralla: A09, bei Anschlussstelle Leibnitz, Blickrichtung Spielfeld - SLO - Km 214,78 - Recent

Webcams provided by webcams.travel

Afstanden

Waar ligt Römerdorf ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Steiermark en afstand vanaf Römerdorf.

Plaats#Inwonerskmmijl
Graz12223263421
Leoben2248097748
Kapfenberg3218197748
Bruck an der Mur4132547647
Knittelfeld5127047647
Hall61119712678
Koflach7104475031
Judenburg899928050
Voitsberg999804327
Murzzuschlag1094109358

Top 10 plaatsen in Oostenrijk en afstand vanaf Römerdorf.

Plaats # Inwonerskmmijl
Vienna11569315171106
Graz22223263421
Linz3181163195121
Salzburg4145310222138
Innsbruck5112467320199
Klagenfurt6906109760
Villach75888213282
Wels857947193120
Sankt Polten94900015999
Dornbirn1043013447278

Reisadvies Oostenrijk

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Oostenrijk via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Oostenrijko onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Oostenrijk



Reisinformatie Oostenrijk

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Oostenrijk. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Oostenrijk