Waar ligt Cerro Atollayoj Punta in Bolivia?

 

Cerro Atollayoj Punta is gevestigd in de regio Chuquisaca in Bolivia!

Zoek de plaatsnaam:

Cerro La Cal, Cerro Vientopachia, Cerro Los Cuartones, Cerro La Estacada, Cerro de Arena

Hier ziet u waar Cerro Atollayoj Punta op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Bolivia.


Waar ligt Cerro Atollayoj Punta op de kaart?




Webcams vlakbij Cerro Atollayoj Punta

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij webcams.travel binnen 250 km van Cerro Atollayoj Punta)

Andernos-les-Bains: Église et vestiges.


Andernos-les-Bains: Église et vestiges - Overdag
Recent
Andernos-les-Bains: Église et vestiges - Recent

Biberwier: B179/E532 Fernpassstraße [km 15,5], Blickrichtung: Fernpass.


Biberwier: B179/E532 Fernpassstraße [km 15,5], Blickrichtung: Fernpass - Overdag
Recent
Biberwier: B179/E532 Fernpassstraße [km 15,5], Blickrichtung: Fernpass - Recent

T?ebí?: T?ebí? Airport - Klu?ovská hora.


T?ebí?: T?ebí? Airport - Klu?ovská hora - Overdag
Recent
T?ebí?: T?ebí? Airport - Klu?ovská hora - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Cerro Atollayoj Punta ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Chuquisaca en afstand vanaf Cerro Atollayoj Punta.

Plaats#Inwonerskmmijl
Sucre1224846208129
Monteagudo28290193120
Camargo347153522
Padilla42920214133
Tarabuco52428201125
Abra de Pulgui6-187116
Abra de Pulqui7-187116
Abra de Sivingamayo8-7144
Abra Pampa9-11471
Abras de Ivio10-15496

Top 10 plaatsen in Bolivia en afstand vanaf Cerro Atollayoj Punta.

Plaats # Inwonerskmmijl
Cochabamba1900440399248
La Paz2812819568353
Sucre3224846208129
Oruro4208687372231
Tarija51592759861
PotosĂ­614125415194
Montero788623459285
Trinidad884264678421
Yacuiba982808220137
Riberalta10740181106687



Reisadvies Bolivia

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Bolivia via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Boliviao onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Bolivia



Reisinformatie Bolivia

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Bolivia. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Bolivia

Info

Statistieken en Geografie

Bolivia bestaat uit 15900 plaatsen in 9 regio's.

De regio Chuquisaca bestaat uit 1550 plaatsen.

Waar ligt Cerro Atollayoj Punta in Bolivia?




Regio's in Bolivia