Waar ligt Cerro Huailla Punta in Bolivia?

 

Cerro Huailla Punta is gevestigd in de regio Chuquisaca in Bolivia!

Zoek de plaatsnaam:

Cerro Junajrerco, Cerro Laberinto, Cerro Gordo, Cerro Vila Pucarani, Cerro Florida

Hier ziet u waar Cerro Huailla Punta op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Bolivia.


Waar ligt Cerro Huailla Punta op de kaart?




Webcams vlakbij Cerro Huailla Punta

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij webcams.travel binnen 250 km van Cerro Huailla Punta)

Vrhnika: R2-409 - Logatec.


Vrhnika: R2-409 - Logatec - Overdag
Recent
Vrhnika: R2-409 - Logatec - Recent

Schwarzenberg/Erzgeb.: Grünhain-Beierfeld.


Schwarzenberg/Erzgeb.: Grünhain-Beierfeld - Overdag
Recent
Schwarzenberg/Erzgeb.: Grünhain-Beierfeld - Recent

Engordany.


Engordany - Overdag
Recent
Engordany - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Cerro Huailla Punta ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Chuquisaca en afstand vanaf Cerro Huailla Punta.

Plaats#Inwonerskmmijl
Sucre122484614389
Monteagudo2829012980
Camargo347153924
Padilla4292014087
Tarabuco5242812980
Abra de Pulgui6-12175
Abra de Pulqui7-12175
Abra de Sivingamayo8-64
Abra Pampa9-4327
Abras de Ivio10-11169

Top 10 plaatsen in Bolivia en afstand vanaf Cerro Huailla Punta.

Plaats # Inwonerskmmijl
Cochabamba1900440344214
La Paz2812819533331
Sucre322484614389
Oruro4208687338210
Tarija515927513886
Potosí614125410666
Montero788623385239
Trinidad884264610379
Yacuiba982808240149
Riberalta10740181044649



Reisadvies Bolivia

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Bolivia via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Boliviao onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Bolivia



Reisinformatie Bolivia

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Bolivia. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Bolivia

Info

Statistieken en Geografie

Bolivia bestaat uit 15900 plaatsen in 9 regio's.

De regio Chuquisaca bestaat uit 1550 plaatsen.

Waar ligt Cerro Huailla Punta in Bolivia?




Regio's in Bolivia