Waar ligt Cerro Lajas in Bolivia?

 

Cerro Lajas is gevestigd in de regio Cochabamba in Bolivia!

Zoek de plaatsnaam:

Cerro de la Gotera, Cerro Millpo, Cerro Chenque Malal, Cerro Quecjra, Cerro El Fuste

Hier ziet u waar Cerro Lajas op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Bolivia.


Waar ligt Cerro Lajas op de kaart?




Webcams vlakbij Cerro Lajas

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij webcams.travel binnen 250 km van Cerro Lajas)

Blitzingen: Olympia Sport.


Blitzingen: Olympia Sport - Overdag
Recent
Blitzingen: Olympia Sport - Recent

Dunkirk: Vidéo chars à voile.


Dunkirk: Vidéo chars à voile - Overdag
Recent
Dunkirk: Vidéo chars à voile - Recent

Harlem: 7 Avenue @ 125 Street.


Harlem: 7 Avenue @ 125 Street - Overdag
Recent
Harlem: 7 Avenue @ 125 Street - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Cerro Lajas ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Cochabamba en afstand vanaf Cerro Lajas.

Plaats#Inwonerskmmijl
Cochabamba1900440193120
Punata21519515496
Cliza3865515999
Aiquile482255836
Tarata58045166103
Capinota65157180112
Chimoré75147166103
Colomi83923172107
Arani9390614892
Sipe Sipe103777209130

Top 10 plaatsen in Bolivia en afstand vanaf Cerro Lajas.

Plaats # Inwonerskmmijl
Cochabamba1900440193120
La Paz2812819425264
Sucre32248469257
Oruro4208687264164
Tarija5159275346215
Potosí6141254172107
Montero788623193120
Trinidad884264399248
Yacuiba982808417259
Riberalta1074018840522



Reisadvies Bolivia

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Bolivia via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Boliviao onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Bolivia



Reisinformatie Bolivia

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Bolivia. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Bolivia

Info

Statistieken en Geografie

Bolivia bestaat uit 15900 plaatsen in 9 regio's.

De regio Cochabamba bestaat uit 1203 plaatsen.

Waar ligt Cerro Lajas in Bolivia?




Regio's in Bolivia