Waar ligt Cerro Camali in Bolivia?

 

Cerro Camali is gevestigd in de regio Potosi in Bolivia!

Zoek de plaatsnaam:

Cerro de Tapado, Cerro Negro, Cerro Barroso, Cerro Quilamuta, Cerro Lezani

Hier ziet u waar Cerro Camali op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Bolivia.


Waar ligt Cerro Camali op de kaart?




Webcams vlakbij Cerro Camali

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij webcams.travel binnen 250 km van Cerro Camali)

Niagara Kenmore Mobile Home Park > West: I-290 between Exit 1 (Delaware Avenue) and I-190.


Niagara Kenmore Mobile Home Park > West: I-290 between Exit 1 (Delaware Avenue) and I-190 - Overdag
Recent
Niagara Kenmore Mobile Home Park > West: I-290 between Exit 1 (Delaware Avenue) and I-190 - Recent

Kampungpensiunan: Puncak Raya KM84 - Puncak.


Kampungpensiunan: Puncak Raya KM84 - Puncak - Overdag
Recent
Kampungpensiunan: Puncak Raya KM84 - Puncak - Recent

Kulmbach > West: Verkehrslandeplatz Kulmbach.


Kulmbach > West: Verkehrslandeplatz Kulmbach - Overdag
Recent
Kulmbach > West: Verkehrslandeplatz Kulmbach - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Cerro Camali ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Potosi en afstand vanaf Cerro Camali.

Plaats#Inwonerskmmijl
Potosí11412549056
Villazón230254275171
Llallagua328070232144
Tupiza422234211131
Uyuni510294219136
Uncia65142229142
Betanzos748476138
Santa Bárbara82434180112
Atocha91833195121
Colquechaca101706166103

Top 10 plaatsen in Bolivia en afstand vanaf Cerro Camali.

Plaats # Inwonerskmmijl
Cochabamba1900440291181
La Paz2812819496308
Sucre32248468452
Oruro4208687306190
Tarija5159275201125
Potosí61412549056
Montero788623317197
Trinidad884264542337
Yacuiba982808288179
Riberalta1074018978608



Reisadvies Bolivia

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Bolivia via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Boliviao onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Bolivia



Reisinformatie Bolivia

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Bolivia. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Bolivia

Info

Statistieken en Geografie

Bolivia bestaat uit 15900 plaatsen in 9 regio's.

De regio Potosi bestaat uit 3240 plaatsen.

Waar ligt Cerro Camali in Bolivia?




Regio's in Bolivia