Waar ligt Cerro Paca Orkho in Bolivia?

 

Cerro Paca Orkho is gevestigd in de regio Potosi in Bolivia!

Zoek de plaatsnaam:

Cerro Torrepampa, Cerro del Conejo, Cerro Wawasang, Cerro Guacaire, Cerro El Tule

Hier ziet u waar Cerro Paca Orkho op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Bolivia.


Waar ligt Cerro Paca Orkho op de kaart?




Webcams vlakbij Cerro Paca Orkho

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij webcams.travel binnen 250 km van Cerro Paca Orkho)

La Motte-du-Caire.


La Motte-du-Caire - Overdag
Recent
La Motte-du-Caire - Recent

Glen Allen > South: United States: Sky.


Glen Allen > South: United States: Sky - Overdag
Recent
Glen Allen > South: United States: Sky - Recent

Silver Shores Senior Mobile Home Park: SR 527 at MP 9.9: 116th St SE.


Silver Shores Senior Mobile Home Park: SR 527 at MP 9.9: 116th St SE - Overdag
Recent
Silver Shores Senior Mobile Home Park: SR 527 at MP 9.9: 116th St SE - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Cerro Paca Orkho ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Potosi en afstand vanaf Cerro Paca Orkho.

Plaats#Inwonerskmmijl
Potosí114125412276
Villazón230254169105
Llallagua328070256159
Tupiza4222349760
Uyuni5102948553
Uncia65142251156
Betanzos7484713785
Santa Bárbara824343119
Atocha918333924
Colquechaca101706220137

Top 10 plaatsen in Bolivia en afstand vanaf Cerro Paca Orkho.

Plaats # Inwonerskmmijl
Cochabamba1900440362225
La Paz2812819512318
Sucre3224846196122
Oruro4208687317197
Tarija5159275166103
Potosí614125412276
Montero788623472293
Trinidad884264657408
Yacuiba982808290180
Riberalta10740181075668



Reisadvies Bolivia

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Bolivia via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Boliviao onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Bolivia



Reisinformatie Bolivia

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Bolivia. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Bolivia

Info

Statistieken en Geografie

Bolivia bestaat uit 15900 plaatsen in 9 regio's.

De regio Potosi bestaat uit 3240 plaatsen.

Waar ligt Cerro Paca Orkho in Bolivia?