Waar ligt Serranía Altares in Bolivia?

 

Serranía Altares is gevestigd in de regio Santa Cruz in Bolivia!

Zoek de plaatsnaam:

Serra Feia, Serrote do Chapéu, Serra dos Castelos, Serra Cajueiro, Serra Cadova

Hier ziet u waar Serranía Altares op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Bolivia.


Waar ligt Serranía Altares op de kaart?




Webcams vlakbij Serranía Altares

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij webcams.travel binnen 250 km van Serranía Altares)

?imuni: Camping Village - HD PTZ webcam.


?imuni: Camping Village - HD PTZ webcam - Overdag
Recent
?imuni: Camping Village - HD PTZ webcam - Recent

Sottomarina > North-East: Astoria Village - Lungomare Adriatico - Pellestrina - Adriatic Sea.


Sottomarina > North-East: Astoria Village - Lungomare Adriatico - Pellestrina - Adriatic Sea - Overdag
Recent
Sottomarina > North-East: Astoria Village - Lungomare Adriatico - Pellestrina - Adriatic Sea - Recent

South East London: Catford Hill/Dogget Rd.


South East London: Catford Hill/Dogget Rd - Overdag
Recent
South East London: Catford Hill/Dogget Rd - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Serranía Altares ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Santa Cruz en afstand vanaf Serranía Altares.

Plaats#Inwonerskmmijl
Montero188623161100
Camiri227971161100
San Ignacio323570401249
Warnes42203814892
Cotoca51834913886
El Torno6155449056
Ascensión714431338210
Mineros814386183114
El Carmen91429711370
Puerto Suárez1012254642399

Top 10 plaatsen in Bolivia en afstand vanaf Serranía Altares.

Plaats # Inwonerskmmijl
Cochabamba1900440277172
La Paz2812819510317
Sucre322484615194
Oruro4208687352219
Tarija5159275332206
Potosí6141254222138
Montero788623161100
Trinidad884264438272
Yacuiba982808378235
Riberalta1074018885550



Reisadvies Bolivia

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Bolivia via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Boliviao onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Bolivia



Reisinformatie Bolivia

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Bolivia. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Bolivia

Info

Statistieken en Geografie

Bolivia bestaat uit 15900 plaatsen in 9 regio's.

De regio Santa Cruz bestaat uit 2463 plaatsen.

Waar ligt Serranía Altares in Bolivia?




Regio's in Bolivia