Waar ligt Ilha Tapuia in Brazilië?

 

Ilha Tapuia is gevestigd in de regio Para in Brazilië!

Zoek de plaatsnaam:

Ilhan, Ilha Jacaretinga, Ilha Caviana de Dentro, Ilha Coité, Ilha Cunguni

Hier ziet u waar Ilha Tapuia op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Brazilië.


Waar ligt Ilha Tapuia op de kaart?




Webcams vlakbij Ilha Tapuia

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij webcams.travel binnen 250 km van Ilha Tapuia)

Kapellerfeld: S01, bei Anschlussstelle Seyring, Blickrichtung Korneuburg - Km 41,50.


Kapellerfeld: S01, bei Anschlussstelle Seyring, Blickrichtung Korneuburg - Km 41,50 - Overdag
Recent
Kapellerfeld: S01, bei Anschlussstelle Seyring, Blickrichtung Korneuburg - Km 41,50 - Recent

Weinstrae > South-West: Biosphrenreservat Pflzerwald.


Weinstrae > South-West: Biosphrenreservat Pflzerwald - Overdag
Recent
Weinstrae > South-West: Biosphrenreservat Pflzerwald - Recent

Peachland > East: Okanagan Connector, Hwy 97C (Okanagan Connector) about 22km west of 97/97C Jct, looking east.


Peachland > East: Okanagan Connector, Hwy 97C (Okanagan Connector) about 22km west of 97/97C Jct, looking east - Overdag
Recent
Peachland > East: Okanagan Connector, Hwy 97C (Okanagan Connector) about 22km west of 97/97C Jct, looking east - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Ilha Tapuia ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Para en afstand vanaf Ilha Tapuia.

Plaats#Inwonerskmmijl
Belém11407737249155
Ananindeua2433956257160
Santarém3189053472293
Marabá4145865509316
Castanhal5137410309192
Abaetetuba678052211131
Tucuruí776339314195
Altamira870890293182
Paragominas969616415258
Itaituba1064758689428

Top 10 plaatsen in Brazilië en afstand vanaf Ilha Tapuia.

Plaats # Inwonerskmmijl
São Paulo11002143725311573
Rio de Janeiro2602374225601591
Salvador3271190318861172
Fortaleza424169201061659
Belo Horizonte5237325522241382
Brasília6220781216671036
Curitiba7171843327151687
Manaus815982271064661
Recife9147811819151190
Belém101407737249155



Reisadvies Brazilië

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Brazilië via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Braziliëo onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Brazilië



Reisinformatie Brazilië

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Brazilië. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Brazilië

Info

Statistieken en Geografie

Brazilië bestaat uit 43204 plaatsen in 27 regio's.

De regio Para bestaat uit 1007 plaatsen.

Waar ligt Ilha Tapuia in Brazilië?