Waar ligt Wulimiao, Sichuan in China?

 

Wulimiao is gevestigd in de regio Sichuan in China!

Zoek de plaatsnaam:

Wuli, Wulikay, Wuliukeng, Wulixu, Wulibei

Hier ziet u waar Wulimiao op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van China.

Er zijn 7 plaatsen met de naam Wulimiao in China.


Waar ligt Wulimiao op de kaart?




Webcams vlakbij Wulimiao

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij webcams.travel binnen 250 km van Wulimiao)

Banff: Wawa Snow Study Plot - Sunshine Village.


Banff: Wawa Snow Study Plot - Sunshine Village - Overdag
Recent
Banff: Wawa Snow Study Plot - Sunshine Village - Recent

Royan: Plage de la Grande Conche.


Royan: Plage de la Grande Conche - Overdag
Recent
Royan: Plage de la Grande Conche - Recent

??????: ????? - ????????? ???????, ??????: ??. ?????? ?????.


??????: ????? - ????????? ???????, ??????: ??. ?????? ????? - Overdag
Recent
??????: ????? - ????????? ???????, ??????: ??. ?????? ????? - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Wulimiao ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Sichuan en afstand vanaf Wulimiao.

Plaats#Inwonerskmmijl
Chengdu13950437167104
Zigong26899619760
Neijiang35468545836
Panzhihua4461513529329
Luzhou529505611370
Mianyang6264136192119
Yibin7242111164102
Guangyuan8213365285177
Nanchong920436811370
Leshan10154477177110

Top 10 plaatsen in China en afstand vanaf Wulimiao.

Plaats # Inwonerskmmijl
Shanghai1146085121524947
Peking274806011489925
Wuhan34184206842523
Chongqing4396702810364
Xian53953191581361
Chengdu63950437167104
Tianjin737662071479919
Shenyang8351219220791292
Harbin9322988325441581
Guangzhou1031528251073667



Reisadvies China

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in China via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Chinao onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies China



Reisinformatie China

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in China. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie China

Info

Statistieken en Geografie

China bestaat uit 238985 plaatsen in 31 regio's.

De regio Sichuan bestaat uit 15158 plaatsen.

Wulimiao is nummer 12386 in de regio Sichuan.

De stad is nummer 194178 in China.

Waar ligt Wulimiao, Sichuan in China?