Waar ligt Aventuras del Sarapiquí in Costa Rica?

 

Aventuras del Sarapiquí is gevestigd in de regio Heredia in Costa Rica!

Zoek de plaatsnaam:

Avendita, Aventure Park, Avenjan, Avenal, Avening

Hier ziet u waar Aventuras del Sarapiquí op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Costa Rica.


Waar ligt Aventuras del Sarapiquí op de kaart?




Webcams vlakbij Aventuras del Sarapiquí

Pavas › South: Escazu.


Pavas › South: Escazu - Overdag
Recent
Pavas › South: Escazu - Recent

Santa Rosa: Irazú Volcano - Cartago.


Santa Rosa: Irazú Volcano - Cartago - Overdag
Recent
Santa Rosa: Irazú Volcano - Cartago - Recent

Santa Cruz › West: Turrialba Volcano.


Santa Cruz › West: Turrialba Volcano - Overdag
Recent
Santa Cruz › West: Turrialba Volcano - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Aventuras del Sarapiquí ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Heredia en afstand vanaf Aventuras del Sarapiquí.

Plaats#Inwonerskmmijl
San Francisco1559335031
San Vicente2344535132
Mercedes3260135031
Heredia4219685031
San Pablo5216664729
San Isidro6176174830
San Antonio7129655333
San Josecito8121954830
San Rafael988894830
Santo Domingo1057504528

Top 10 plaatsen in Costa Rica en afstand vanaf Aventuras del Sarapiquí.

Plaats # Inwonerskmmijl
San José13350565836
Limón26309412477
San Francisco3559335031
San Francisco4559335635
Alajuela5475035132
Liberia64540515194
Paraíso7397097245
Desamparados8392766138
Puntarenas93565510062
Curridabat10345926037



Reisadvies Costa Rica

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Costa Rica via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Costa Ricao onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Costa Rica



Reisinformatie Costa Rica

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Costa Rica. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Costa Rica

Info

Statistieken en Geografie

Costa Rica bestaat uit 2554 plaatsen in 7 regio's.

De regio Heredia bestaat uit 132 plaatsen.

Waar ligt Aventuras del Sarapiquí in Costa Rica?




Regio's in Costa Rica