Waar ligt památník Jana Žižky in Tsjechië?

památník Jana Žižky is gevestigd in de regio Stredocesky kraj in Tsjechië!

Zoek de plaatsnaam:

Pamalang, Pamarican, Pamal, Pamatangpanjang, Pamati

Hier ziet u waar památník Jana Žižky op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Tsjechië.

Alle plaatsen in de wereld die heten.

new

Waar ligt památník Jana Žižky op de kaart?


Webcams vlakbij památník Jana Žižky

Wenceslas Square: Prague - Praha.


Wenceslas Square: Prague - Praha - Overdag
Recent
Wenceslas Square: Prague - Praha - Recent

Hole?ovice: Driving Range Prague Rohanský ostrov, Praha.


Hole?ovice: Driving Range Prague Rohanský ostrov, Praha - Overdag
Recent
Hole?ovice: Driving Range Prague Rohanský ostrov, Praha - Recent

Prague: Castle webcam.


Prague: Castle webcam - Overdag
Recent
Prague: Castle webcam - Recent

Webcams provided by webcams.travel

Afstanden

Waar ligt památník Jana Žižky ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Stredocesky kraj en afstand vanaf památník Jana Žižky.

Plaats#Inwonerskmmijl
Kladno1712622616
Mlada Boleslav2444175031
Pribram3359635333
Kolin4303515534
Kutna Hora5214746138
Zatec6199616943
Melnik7193183119
Kralupy nad Vltavou8174931912
Beroun9174223119
Rakovnik10167255132

Top 10 plaatsen in Tsjechië en afstand vanaf památník Jana Žižky.

Plaats # Inwonerskmmijl
Prague1115450821
Brno2377407185115
Ostrava3317136274170
Plzen41655318754
Olomouc5102792208129
Liberec6994168754
Ceske Budejovice79753012276
Hradec Kralove89742710062
Usti9955567144
Pardubice10908539559

Reisadvies Tsjechië

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Tsjechië via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Tsjechiëo onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Tsjechië



Reisinformatie Tsjechië

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Tsjechië. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Tsjechië