Waar ligt Astronomiepark in Duitsland?

 

Astronomiepark is gevestigd in de regio Bayern in Duitsland!

Zoek de plaatsnaam:

Astrogildo, Astrakhan, Astrakhenovka, Astrid Hotel am Kurfuerstendamm, Astrop Lake

Hier ziet u waar Astronomiepark op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Duitsland.

Alle plaatsen in de wereld die heten.


Waar ligt Astronomiepark op de kaart?




Webcams vlakbij Astronomiepark

Ingolstadt › North-East.


Ingolstadt › North-East - Overdag
Recent
Ingolstadt › North-East - Recent

Neuburg an der Donau: Neuburg a. d. Donau − Donaukai und Schloß.


Neuburg an der Donau: Neuburg a. d. Donau − Donaukai und Schloß - Overdag
Recent
Neuburg an der Donau: Neuburg a. d. Donau − Donaukai und Schloß - Recent

Neuburg an der Donau: Schrannenplatz.


Neuburg an der Donau: Schrannenplatz - Overdag
Recent
Neuburg an der Donau: Schrannenplatz - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Astronomiepark ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Bayern en afstand vanaf Astronomiepark.

Plaats#Inwonerskmmijl
Munich112461336943
Nuremberg24975938050
Augsburg32618426037
Würzburg413449915898
Ratisbon51296435635
Ingolstadt612059821
Fürth71129598553
Erlangen81027819760
Bayreuth97484013282
Bamberg107047113081

Top 10 plaatsen in Duitsland en afstand vanaf Astronomiepark.

Plaats # Inwonerskmmijl
Berlin13398362441274
Hamburg21733846542337
Munich312461336943
Cologne4968823402250
Frankfurt5648034249155
Dortmund6594255417259
Stuttgart7591688164102
Düsseldorf8577139431268
Essen9576914435270
Bremen10546429515320



Reisadvies Duitsland

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Duitsland via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Duitslando onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Duitsland



Reisinformatie Duitsland

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Duitsland. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Duitsland

Info

Statistieken en Geografie

Duitsland bestaat uit 70477 plaatsen in 16 regio's.

De regio Bayern bestaat uit 17514 plaatsen.

Waar ligt Astronomiepark in Duitsland?