Waar ligt Iglesia Divino Salvador Bembibre (O Pazo) in Spanje?

 

Iglesia Divino Salvador Bembibre (O Pazo) is gevestigd in de regio Galicia in Spanje!

Zoek de plaatsnaam:

Iglesia de San Pedro, Iglesiafeita, Iglesia de Santa María Nai, Iglesia de San Francisco, Iglesias

Hier ziet u waar Iglesia Divino Salvador Bembibre (O Pazo) op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Spanje.

Alle plaatsen in de wereld die heten.


Waar ligt Iglesia Divino Salvador Bembibre (O Pazo) op de kaart?




Webcams vlakbij Iglesia Divino Salvador Bembibre (O Pazo)

Santiago de Compostela: Santiago, Praza da Quintana.


Santiago de Compostela: Santiago, Praza da Quintana - Overdag
Recent
Santiago de Compostela: Santiago, Praza da Quintana - Recent

Santiago de Compostela: Quintana Place.


Santiago de Compostela: Quintana Place - Overdag
Recent
Santiago de Compostela: Quintana Place - Recent

Conxo.


Conxo - Overdag
Recent
Conxo - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Iglesia Divino Salvador Bembibre (O Pazo) ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Galicia en afstand vanaf Iglesia Divino Salvador Bembibre (O Pazo).

Plaats#Inwonerskmmijl
Vigo12865858955
A Coruña22360104327
Santiago de Compostela3911411912
Lugo4854509056
Ferrol5786896138
Pontevedra6775956641
Narón7325096943
Redondela8295838452
Carballo9284092113
Oleiros10275104528

Top 10 plaatsen in Spanje en afstand vanaf Iglesia Divino Salvador Bembibre (O Pazo).

Plaats # Inwonerskmmijl
Madrid13102644505314
Barcelona21570378911566
Valencia3769897798496
Sevilla4686647668415
Zaragoza5635509658409
Málaga6557875789490
Murcia7410364848527
Palma83788841020634
Las Palmas936541817671098
Bilbao10349270465289



Reisadvies Spanje

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Spanje via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Spanjeo onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Spanje



Reisinformatie Spanje

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Spanje. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Spanje

Info

Statistieken en Geografie

Spanje bestaat uit 31496 plaatsen in 17 regio's.

De regio Galicia bestaat uit 4212 plaatsen.

Waar ligt Iglesia Divino Salvador Bembibre (O Pazo) in Spanje?