Waar ligt Opération Frankton in Frankrijk?

Opération Frankton is gevestigd in de regio Poitou-Charentes in Frankrijk!

Zoek de plaatsnaam:

Opera Hotel, Opera Deauville Hotel, Opéron, Opernhaus Barcelona, Opera D'Antin

Hier ziet u waar Opération Frankton op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Frankrijk.

Alle plaatsen in de wereld die heten.

new

Waar ligt Opération Frankton op de kaart?


Webcams vlakbij Opération Frankton

Saint-Georges-de-Didonne: Live.


Saint-Georges-de-Didonne: Live - Overdag
Recent
Saint-Georges-de-Didonne: Live - Recent

Saint-Georges-de-Didonne: Panoramique HD.


Saint-Georges-de-Didonne: Panoramique HD - Overdag
Recent
Saint-Georges-de-Didonne: Panoramique HD - Recent

Royan: Plage de la Grande Conche.


Royan: Plage de la Grande Conche - Overdag
Recent
Royan: Plage de la Grande Conche - Recent

Webcams provided by webcams.travel

Afstanden

Waar ligt Opération Frankton ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Poitou-Charentes en afstand vanaf Opération Frankton.

Plaats#Inwonerskmmijl
Poitiers18663915194
La Rochelle2804066440
Niort3567159257
Angoulęme4435099056
Châtellerault534022180112
Rochefort6261503924
Saintes7256163421
Cognac8195855333
Bressuire91795214389
Royan101740832

Top 10 plaatsen in Frankrijk en afstand vanaf Opération Frankton.

Plaats # Inwonerskmmijl
Paris12110694443275
Marseille2792823568353
Lyon3463700455283
Toulouse4411145295183
Nice5341621687427
Nantes6284677185115
Strasbourg7273506745463
Montpellier8238887446277
Bordeaux92193119056
Rennes10213334285177

Reisadvies Frankrijk

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Frankrijk via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Frankrijko onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Frankrijk



Reisinformatie Frankrijk

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Frankrijk. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Frankrijk