Waar ligt Bishop's Rock in Engeland?

Bishop's Rock is gevestigd in de regio Cumbria in Engeland!

Zoek de plaatsnaam:

Bishche, Bisht i Kamzës, Bishops Frome, Bishannagar Kotla, Bishui

Hier ziet u waar Bishop's Rock op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Verenigd Koninkrijk.

Alle plaatsen in de wereld die heten.

new

Waar ligt Bishop's Rock op de kaart?


Webcams vlakbij Bishop's Rock

Derwentwater: Derwent Water Marina.


Derwentwater: Derwent Water Marina - Overdag
Recent
Derwentwater: Derwent Water Marina - Recent

Keswick: View to Skiddaw in the Lake District, UK.


Keswick: View to Skiddaw in the Lake District, UK - Overdag
Recent
Keswick: View to Skiddaw in the Lake District, UK - Recent

Manesty: Manesty Holiday Cottages - Walla Crag - Blencathra.


Manesty: Manesty Holiday Cottages - Walla Crag - Blencathra - Overdag
Recent
Manesty: Manesty Holiday Cottages - Walla Crag - Blencathra - Recent

Webcams provided by webcams.travel

Afstanden

Waar ligt Bishop's Rock ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Cumbria en afstand vanaf Bishop's Rock.

Plaats#Inwonerskmmijl
Carlisle1726333421
Kendal2294684528
Whitehaven3248032616
Workington4206182314
Abbey Town5-2415
Aikton6-2717
Ainstable7-3723
Aldingham8-5836
Allonby9-2113
Alston10-5333

Top 10 plaatsen in Verenigd Koninkrijk en afstand vanaf Bishop's Rock.

Plaats # Inwonerskmmijl
London17421228404251
Birmingham2984336256159
Glasgow361027115093
Belfast4585994175109
Liverpool546894613584
Leeds645512414087
Sheffield7447048179111
Edinburgh843579414691
Bristol9430714356221
Manchester1039551614288

Reisadvies Verenigd Koninkrijk

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Verenigd Koninkrijk via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Verenigd Koninkrijko onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Verenigd Koninkrijk



Reisinformatie Verenigd Koninkrijk

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Verenigd Koninkrijk. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Verenigd Koninkrijk