Waar ligt Yaxjá in Guatemala?

Yaxjá is gevestigd in de regio Peten in Guatemala!

Zoek de plaatsnaam:

Yaxjá

Hier ziet u waar Yaxjá op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Guatemala.

Alle plaatsen in de wereld die heten.

new

Waar ligt Yaxjá op de kaart?


Webcams vlakbij Yaxjá

Buenavista del Cayo: Buenavista del.


Buenavista del Cayo: Buenavista del - Overdag
Recent
Buenavista del Cayo: Buenavista del - Recent

Río Dulce: Parque Nacional Rio Dulce.


Río Dulce: Parque Nacional Rio Dulce - Overdag
Recent
Río Dulce: Parque Nacional Rio Dulce - Recent

Izabal: BAHIA DE AMATIQUE, Riviera Maya.


Izabal: BAHIA DE AMATIQUE, Riviera Maya - Overdag
Recent
Izabal: BAHIA DE AMATIQUE, Riviera Maya - Recent

Webcams provided by webcams.travel

Afstanden

Waar ligt Yaxjá ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Peten en afstand vanaf Yaxjá.

Plaats#Inwonerskmmijl
San Benito1301315635
Flores2200025333
Poptún3169638251
Melchor de Mencos4112202616
Dolores5103856339
Santa Ana693095534
Sayaxché7891310364
La Libertad884678251
San Andrés970865635
San Luis1066369861

Top 10 plaatsen in Guatemala en afstand vanaf Yaxjá.

Plaats # Inwonerskmmijl
Guatemala City1973208298185
Guatemala2973208298185
Mixco3460576301187
Villa Nueva4397158311193
Petapa5137839311193
San Juan Sacatepéquez6133613295183
Quetzaltenango7132231336209
Villa Canales8119084312194
Escuintla9101047341212
Chinautla1094508288179

Reisadvies Guatemala

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Guatemala via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Guatemalao onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Guatemala



Reisinformatie Guatemala

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Guatemala. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Guatemala