Waar ligt Vörös-kereszt in Hongarije?

Vörös-kereszt is gevestigd in de regio Vas in Hongarije!

Zoek de plaatsnaam:

Vörösegyháza, Vörösakol, Vöröspuszta, Vörösegyház, Vörösmajor

Hier ziet u waar Vörös-kereszt op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Hongarije.

Alle plaatsen in de wereld die heten.

new

Waar ligt Vörös-kereszt op de kaart?


Webcams vlakbij Vörös-kereszt

Rechnitz > South: Elektro Schwertner: Filmt die Hauptstraße von - keinen Hof Die Kirche von - und Blickrichtung Hauptplatz.


Rechnitz > South: Elektro Schwertner: Filmt die Hauptstraße von - keinen Hof Die Kirche von - und Blickrichtung Hauptplatz - Overdag
Recent
Rechnitz > South: Elektro Schwertner: Filmt die Hauptstraße von - keinen Hof Die Kirche von - und Blickrichtung Hauptplatz - Recent

Rechnitz > East: Elektro Schwertner.


Rechnitz > East: Elektro Schwertner - Overdag
Recent
Rechnitz > East: Elektro Schwertner - Recent

Stoob: S31, bei Anschlussstelle Oberpullendorf Nord, Blickrichtung Eisenstadt - Km 81,46.


Stoob: S31, bei Anschlussstelle Oberpullendorf Nord, Blickrichtung Eisenstadt - Km 81,46 - Overdag
Recent
Stoob: S31, bei Anschlussstelle Oberpullendorf Nord, Blickrichtung Eisenstadt - Km 81,46 - Recent

Webcams provided by webcams.travel

Afstanden

Waar ligt Vörös-kereszt ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Vas en afstand vanaf Vörös-kereszt.

Plaats#Inwonerskmmijl
Szombathely1802101811
Sárvár2153433522
Körmend3123684025
Koszeg41150053
Celldömölk5114215132
Szentgotthárd689115031
Vasvár746134327
Csepreg835681610
Vép934602415
Bük1031741912

Top 10 plaatsen in Hongarije en afstand vanaf Vörös-kereszt.

Plaats # Inwonerskmmijl
Budapest11708088195121
Debrecen2204825388241
Miskolc3179430332206
Szeged4160609306190
Pécs5156661196122
Gyor61290099358
Nyíregyháza7116809396246
Kecskemét8106062254158
Székesfehérvár910377214691
Szombathely10802101811

Reisadvies Hongarije

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Hongarije via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Hongarijeo onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Hongarije



Reisinformatie Hongarije

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Hongarije. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Hongarije