Waar ligt Camping Libac in Italië?

 

Camping Libac is gevestigd in de regio Piemonte in Italië!

Zoek de plaatsnaam:

Camping Boerderij De Zeeuwse Vlag, Camping Aire naturelle Municipale, Camping De Bongerd, Camping Les Trois Pucelles, Camping Hill Cottage Farm

Hier ziet u waar Camping Libac op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Italië.

Alle plaatsen in de wereld die heten.


Waar ligt Camping Libac op de kaart?




Webcams vlakbij Camping Libac

Pontechianale › East.


Pontechianale › East - Overdag
Recent
Pontechianale › East - Recent

Pontechianale.


Pontechianale - Overdag
Recent
Pontechianale - Recent

Pontechianale.


Pontechianale - Overdag
Recent
Pontechianale - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Camping Libac ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Piemonte en afstand vanaf Camping Libac.

Plaats#Inwonerskmmijl
Turin18464896943
Novara210590315898
Asti3721949861
Moncalieri4528206641
Cuneo5525004830
Rivoli6499596339
Nichelino7494746339
Settimo Torinese8474638251
Biella94563613282
Vercelli104511413483

Top 10 plaatsen in Italië en afstand vanaf Camping Libac.

Plaats # Inwonerskmmijl
Rome12643736536333
Milan21156903195121
Naples3981284724450
Turin48464896943
Palermo5669582896557
Genoa658581515496
Bologna7367168341212
Florence8347194349217
Catania93073311041647
Bari10303049888552



Reisadvies Italië

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Italië via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Italiëo onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Italië



Reisinformatie Italië

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Italië. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Italië

Info

Statistieken en Geografie

Italië bestaat uit 20606 plaatsen in 20 regio's.

De regio Piemonte bestaat uit 1481 plaatsen.

Waar ligt Camping Libac in Italië?