Waar ligt Villa La Quiete in ItaliŽ?

Villa La Quiete is gevestigd in de regio Toscana in ItaliŽ!

Zoek de plaatsnaam:

Villora, Villao, Villa Hidalgo, Villarbacķ, villas da pipa

Hier ziet u waar Villa La Quiete op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van ItaliŽ.

Alle plaatsen in de wereld die heten.

new

Waar ligt Villa La Quiete op de kaart?


Webcams vlakbij Villa La Quiete

Florence > North-East: Monte Morello.


Florence > North-East: Monte Morello - Overdag
Recent
Florence > North-East: Monte Morello - Recent

Florence > South-East: Firenze Centro.


Florence > South-East: Firenze Centro - Overdag
Recent
Florence > South-East: Firenze Centro - Recent

Florence > South-East: Hotel Bijou - Giotto's Bell Tower - Palazzo Vecchio - Cappelle Medici.


Florence > South-East: Hotel Bijou - Giotto's Bell Tower - Palazzo Vecchio - Cappelle Medici - Overdag
Recent
Florence > South-East: Hotel Bijou - Giotto's Bell Tower - Palazzo Vecchio - Cappelle Medici - Recent

Webcams provided by webcams.travel

Afstanden

Waar ligt Villa La Quiete ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Toscana en afstand vanaf Villa La Quiete.

Plaats#Inwonerskmmijl
Florence134719453
Prato2178915149
Leghorn31467628050
Arezzo4952336842
Pistoia5852673119
Pisa6838036943
Lucca7806176138
Grosseto87232811773
Massa9683189056
Carrara10672289760

Top 10 plaatsen in ItaliŽ en afstand vanaf Villa La Quiete.

Plaats # Inwonerskmmijl
Rome12643736235146
Milan21156903245152
Naples3981284414257
Turin4846489315196
Palermo5669582658409
Genoa6585815195121
Bologna73671687647
Florence834719453
Catania9307331774481
Bari10303049547340

Reisadvies ItaliŽ

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisicoís in ItaliŽ via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisicoís tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in ItaliŽo onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies ItaliŽ



Reisinformatie ItaliŽ

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in ItaliŽ. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie ItaliŽ