Waar ligt Ekologinis mokomasis takas in Litouwen?

 

Ekologinis mokomasis takas is gevestigd in de regio Alytaus Apskritis in Litouwen!

Zoek de plaatsnaam:

Ekolkang, Ekole, Ekolombe Aboko, Ekoluoma, Ekolombe

Hier ziet u waar Ekologinis mokomasis takas op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Litouwen.

Alle plaatsen in de wereld die heten.


Waar ligt Ekologinis mokomasis takas op de kaart?




Webcams vlakbij Ekologinis mokomasis takas

Pociūnai: Pociūnų aerodromas.


Pociūnai: Pociūnų aerodromas - Overdag
Recent
Pociūnai: Pociūnų aerodromas - Recent

Chernushka: Privalki R42 31.4 km.


Chernushka: Privalki R42 31.4 km - Overdag
Recent
Chernushka: Privalki R42 31.4 km - Recent

Chernushka: Privalki R42 31.4 km.


Chernushka: Privalki R42 31.4 km - Overdag
Recent
Chernushka: Privalki R42 31.4 km - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Ekologinis mokomasis takas ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Alytaus Apskritis en afstand vanaf Ekologinis mokomasis takas.

Plaats#Inwonerskmmijl
Alytus17075032
Druskininkai2177934025
Varena3103054025
Birstonas431812616
Veisiejai516543723
Jieznas613902616
Daugai712792113
Agripishki8-2918
Akmenio9-4025
Akmuo10-4025

Top 10 plaatsen in Litouwen en afstand vanaf Ekologinis mokomasis takas.

Plaats # Inwonerskmmijl
Vilnius15423819257
Kaunas23746555836
Klaipeda3192314237147
Siauliai4130594179111
Panevezys511740015194
Alytus67075032
Marijampole7476174729
Mazeikiai841314240149
Jonava9349968050
Utena1033243161100



Reisadvies Litouwen

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Litouwen via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Litouweno onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Litouwen



Reisinformatie Litouwen

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Litouwen. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Litouwen

Info

Statistieken en Geografie

Litouwen bestaat uit 17341 plaatsen in 10 regio's.

De regio Alytaus Apskritis bestaat uit 1092 plaatsen.

Waar ligt Ekologinis mokomasis takas in Litouwen?