Waar ligt Varkališkiu II piliakalnis in Litouwen?

 

Varkališkiu II piliakalnis is gevestigd in de regio Kauno Apskritis in Litouwen!

Zoek de plaatsnaam:

Varkenskop, Varkat, Varkhani, Várko, Varkhuno

Hier ziet u waar Varkališkiu II piliakalnis op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Litouwen.

Alle plaatsen in de wereld die heten.


Waar ligt Varkališkiu II piliakalnis op de kaart?




Webcams vlakbij Varkališkiu II piliakalnis

Pociūnai: Pociūnų aerodromas.


Pociūnai: Pociūnų aerodromas - Overdag
Recent
Pociūnai: Pociūnų aerodromas - Recent

Kaunas: Veiverių gatvė − Vytautas the Great Bridge.


Kaunas: Veiverių gatvė − Vytautas the Great Bridge - Overdag
Recent
Kaunas: Veiverių gatvė − Vytautas the Great Bridge - Recent

S. Darius and S. Girėnas Airport › North: S.Dariaus and S.Girėno aerodrome.


S. Darius and S. Girėnas Airport › North: S.Dariaus and S.Girėno aerodrome - Overdag
Recent
S. Darius and S. Girėnas Airport › North: S.Dariaus and S.Girėno aerodrome - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Varkališkiu II piliakalnis ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Kauno Apskritis en afstand vanaf Varkališkiu II piliakalnis.

Plaats#Inwonerskmmijl
Kaunas13746552314
Jonava2349963522
Garliava3138111912
Prienai4113532113
Kaisiadorys598682113
Ziezmariai640611912
Vilkija722894830
Ezerelis820513723
Kulautuva914014025
Kacergine108973723

Top 10 plaatsen in Litouwen en afstand vanaf Varkališkiu II piliakalnis.

Plaats # Inwonerskmmijl
Vilnius15423817647
Kaunas23746552314
Klaipeda3192314220137
Siauliai413059414087
Panevezys511740010867
Alytus6707504226
Marijampole7476175635
Mazeikiai841314208129
Jonava9349963522
Utena103324312276



Reisadvies Litouwen

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Litouwen via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Litouweno onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Litouwen



Reisinformatie Litouwen

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Litouwen. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Litouwen

Info

Statistieken en Geografie

Litouwen bestaat uit 17341 plaatsen in 10 regio's.

De regio Kauno Apskritis bestaat uit 1596 plaatsen.

Waar ligt Varkališkiu II piliakalnis in Litouwen?