Waar ligt Bandera Monumental in Mexico?

Bandera Monumental is gevestigd in de regio Nuevo Leon in Mexico!

Zoek de plaatsnaam:

Banda de Varela, Bandar, Bandatenga Koui, Bandakani, Bandar-e Torkman

Hier ziet u waar Bandera Monumental op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Mexico.

Alle plaatsen in de wereld die heten.

new

Waar ligt Bandera Monumental op de kaart?


Webcams vlakbij Bandera Monumental

Monterrey: NL - Panorámica.


Monterrey: NL - Panorámica - Overdag
Recent
Monterrey: NL - Panorámica - Recent

Diaz Colonia: South Texas College.


Diaz Colonia: South Texas College - Overdag
Recent
Diaz Colonia: South Texas College - Recent

Real de Catorce.


Real de Catorce - Overdag
Recent
Real de Catorce - Recent

Webcams provided by webcams.travel

Afstanden

Waar ligt Bandera Monumental ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Nuevo Leon en afstand vanaf Bandera Monumental.

Plaats#Inwonerskmmijl
Monterrey1112291232
Guadalupe2724949106
San Nicolás de los Garza3507837106
Apodaca43522461811
General Escobedo53082841610
Santa Catarina6254483117
Garza García713065253
Cadereyta8679973924
Linares95773112175
Montemorelos10376957647

Top 10 plaatsen in Mexico en afstand vanaf Bandera Monumental.

Plaats # Inwonerskmmijl
Mexico18720916705438
Ecatepec21806297689428
Guadalajara31640649636395
Juarez41403025901560
Puebla51392137769478
Tijuana6137649417881111
Nezahualcóyotl71232565710441
Monterrey8112291232
León91114662525326
Zapopan10987555634394

Reisadvies Mexico

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Mexico via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Mexicoo onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Mexico



Reisinformatie Mexico

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Mexico. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Mexico