Waar ligt Palac-Zamek z fosa (zniszczony) in Polen?

 

Palac-Zamek z fosa (zniszczony) is gevestigd in de regio Dolnoslaskie in Polen!

Zoek de plaatsnaam:

Palaspol, Palasantambu, Palapura, Palais des Archevêques, Palacio

Hier ziet u waar Palac-Zamek z fosa (zniszczony) op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Polen.

Alle plaatsen in de wereld die heten.


Waar ligt Palac-Zamek z fosa (zniszczony) op de kaart?




Webcams vlakbij Palac-Zamek z fosa (zniszczony)

Smolec: Rzeczpospolita.


Smolec: Rzeczpospolita - Overdag
Recent
Smolec: Rzeczpospolita - Recent

Wrocław: Rzeczpospolita.


Wrocław: Rzeczpospolita - Overdag
Recent
Wrocław: Rzeczpospolita - Recent

Wrocław: Rynek.


Wrocław: Rynek - Overdag
Recent
Wrocław: Rynek - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Palac-Zamek z fosa (zniszczony) ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Dolnoslaskie en afstand vanaf Palac-Zamek z fosa (zniszczony).

Plaats#Inwonerskmmijl
Wroclaw1634893106
Walbrzych21274315635
Legnica31060336339
Jelenia Gora4873109056
Lubin5775327144
Glogow6685309760
Swidnica7603514226
Boleslawiec84068210364
Olesnica9369563421
Dzierzoniow10348884025

Top 10 plaatsen in Polen en afstand vanaf Palac-Zamek z fosa (zniszczony).

Plaats # Inwonerskmmijl
Warsaw11651676309192
Cracow2755050230143
Wroclaw3634893106
Poznan457035215697
Gdansk5461865388241
Szczecin6413658315196
Bydgoszcz7366452245152
Lublin8360044389242
Katowice9317316166103
Bialystok10291855481299



Reisadvies Polen

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Polen via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Poleno onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Polen



Reisinformatie Polen

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Polen. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Polen

Info

Statistieken en Geografie

Polen bestaat uit 49666 plaatsen in 16 regio's.

De regio Dolnoslaskie bestaat uit 2351 plaatsen.

Waar ligt Palac-Zamek z fosa (zniszczony) in Polen?