Waar ligt Monumento ao Emigrante in Portugal?

Monumento ao Emigrante is gevestigd in de regio Aveiro in Portugal!

Zoek de plaatsnaam:

Monumento ai caduti, Monument Peak, Monument, The, Monument Émile Nelligan, Monumento granitico "El Centinela"

Hier ziet u waar Monumento ao Emigrante op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Portugal.

Alle plaatsen in de wereld die heten.

new

Waar ligt Monumento ao Emigrante op de kaart?


Webcams vlakbij Monumento ao Emigrante

Aveiro.


Aveiro - Overdag
Recent
Aveiro - Recent

Barra: Praia da - Porto de.


Barra: Praia da - Porto de - Overdag
Recent
Barra: Praia da - Porto de - Recent

Torreira.


Torreira - Overdag
Recent
Torreira - Recent

Webcams provided by webcams.travel

Afstanden

Waar ligt Monumento ao Emigrante ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Aveiro en afstand vanaf Monumento ao Emigrante.

Plaats#Inwonerskmmijl
Aveiro154161138
São João da Madeira2220793723
Ovar3184523421
Ílhavo417236138
Feira5163763924
Gafanha da Nazaré6148401811
Águeda71194064
Oliveira de Azemeis8117713119
Esmoriz9113934327
Lourosa1096194528

Top 10 plaatsen in Portugal en afstand vanaf Monumento ao Emigrante.

Plaats # Inwonerskmmijl
Lisbon1517798212132
Porto22496306440
Amadora3178856211131
Braga412139310968
Setúbal5117109229142
Coimbra61065804226
Queluz7103398212132
Funchal8980411157719
Vila Nova de Gaia9708106339
Loures1066230201125

Reisadvies Portugal

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Portugal via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Portugalo onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Portugal



Reisinformatie Portugal

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Portugal. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Portugal