Waar ligt Torres de São Paulo e da Cadeia e o pequeno pano de muralha existente entre as duas torres in Portugal?

 

Torres de São Paulo e da Cadeia e o pequeno pano de muralha existente entre as duas torres is gevestigd in de regio Viana do Castelo in Portugal!

Zoek de plaatsnaam:

Torrente Thuras, Torricella del Pizzo, Torrås, Torre de Oro, Torre

Hier ziet u waar Torres de São Paulo e da Cadeia e o pequeno pano de muralha existente entre as duas torres op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Portugal.

Alle plaatsen in de wereld die heten.


Waar ligt Torres de São Paulo e da Cadeia e o pequeno pano de muralha existente entre as duas torres op de kaart?




Webcams vlakbij Torres de São Paulo e da Cadeia e o pequeno pano de muralha existente entre as duas torres

Palmeira › North-East: Braga Airfield.


Palmeira › North-East: Braga Airfield - Overdag
Recent
Palmeira › North-East: Braga Airfield - Recent

Baiona › North: Vista de − la bahía y los puertos deportivos, con las Islas Cies al fondo.


Baiona › North: Vista de − la bahía y los puertos deportivos, con las Islas Cies al fondo - Overdag
Recent
Baiona › North: Vista de − la bahía y los puertos deportivos, con las Islas Cies al fondo - Recent

Baiona › North: Illas Estelas − Monteferro − Cíes Islands − O Morrazo − O Grove.


Baiona › North: Illas Estelas − Monteferro − Cíes Islands − O Morrazo − O Grove - Overdag
Recent
Baiona › North: Illas Estelas − Monteferro − Cíes Islands − O Morrazo − O Grove - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Torres de São Paulo e da Cadeia e o pequeno pano de muralha existente entre as duas torres ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Viana do Castelo en afstand vanaf Torres de São Paulo e da Cadeia e o pequeno pano de muralha existente entre as duas torres.

Plaats#Inwonerskmmijl
Viana do Castelo1155552314
Meadela299811912
Darque380921811
Mozelos472291912
Vila Praia de Âncora549872314
Areosa646262314
Abeção7-3522
Abedim8-2616
Abelheira9-2113
Aboim das Choças10-2113

Top 10 plaatsen in Portugal en afstand vanaf Torres de São Paulo e da Cadeia e o pequeno pano de muralha existente entre as duas torres.

Plaats # Inwonerskmmijl
Lisbon1517798343213
Porto22496306943
Amadora3178856340211
Braga41213932717
Setúbal5117109360224
Coimbra6106580174108
Queluz7103398340211
Funchal8980411254779
Vila Nova de Gaia9708107144
Loures1066230330205



Reisadvies Portugal

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Portugal via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Portugalo onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Portugal



Reisinformatie Portugal

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Portugal. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Portugal

Info

Statistieken en Geografie

Portugal bestaat uit 15299 plaatsen in 20 regio's.

De regio Viana do Castelo bestaat uit 956 plaatsen.

Waar ligt Torres de São Paulo e da Cadeia e o pequeno pano de muralha existente entre as duas torres in Portugal?