Waar ligt Outeiro da Memória in Portugal?

Outeiro da Memória is gevestigd in de regio Azores in Portugal!

Zoek de plaatsnaam:

Outeiro da Cortiçada, Outeiro do Pombo, Outeiro, Outer Rainy Hill, Outeiro

Hier ziet u waar Outeiro da Memória op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Portugal.

Alle plaatsen in de wereld die heten.

new

Waar ligt Outeiro da Memória op de kaart?


Webcams vlakbij Outeiro da Memória

Angra do Heroísmo: Baía de.


Angra do Heroísmo: Baía de - Overdag
Recent
Angra do Heroísmo: Baía de - Recent

São Mateus > West: Negrito.


São Mateus > West: Negrito - Overdag
Recent
São Mateus > West: Negrito - Recent

Biscoitos.


Biscoitos - Overdag
Recent
Biscoitos - Recent

Webcams provided by webcams.travel

Afstanden

Waar ligt Outeiro da Memória ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Azores en afstand vanaf Outeiro da Memória.

Plaats#Inwonerskmmijl
Ponta Delgada120056171106
Angra21204521
Lagoa392397949
Rosto do Cão47880171106
Rabo de Peixe57681172107
Arrifes66981166103
Horta7657212477
Praia da Vitória860611610
Ribeira Grande9519813081
Vila Franca do Campo105035188117

Top 10 plaatsen in Portugal en afstand vanaf Outeiro da Memória.

Plaats # Inwonerskmmijl
Lisbon15177981568974
Porto22496301608999
Amadora31788561558968
Braga412139316271011
Setúbal51171091590988
Coimbra610658016211007
Queluz71033981556967
Funchal8980411147713
Vila Nova de Gaia9708101608999
Loures10662301563971

Reisadvies Portugal

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Portugal via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Portugalo onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Portugal



Reisinformatie Portugal

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Portugal. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Portugal