Waar ligt Tablitele de la Tartaria in RoemeniŽ?

Tablitele de la Tartaria is gevestigd in de regio Alba in RoemeniŽ!

Zoek de plaatsnaam:

Tablones, Table Rock, Table Mountain, Table du Diable, Table Mountain

Hier ziet u waar Tablitele de la Tartaria op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van RoemeniŽ.

Alle plaatsen in de wereld die heten.

new

Waar ligt Tablitele de la Tartaria op de kaart?


Webcams vlakbij Tablitele de la Tartaria

Comuna Ro?ia Montan?: Rosia Montana - Alba.


Comuna Ro?ia Montan?: Rosia Montana - Alba - Overdag
Recent
Comuna Ro?ia Montan?: Rosia Montana - Alba - Recent

Rimetea > East: Alba.


Rimetea > East: Alba - Overdag
Recent
Rimetea > East: Alba - Recent

Petro?ani: Hunedoara - Partia Telescaun.


Petro?ani: Hunedoara - Partia Telescaun - Overdag
Recent
Petro?ani: Hunedoara - Partia Telescaun - Recent

Webcams provided by webcams.travel

Afstanden

Waar ligt Tablitele de la Tartaria ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Alba en afstand vanaf Tablitele de la Tartaria.

Plaats#Inwonerskmmijl
Alba Iulia1660851912
Aiud2283414528
Sebes327246138
Blaj4203714729
Ocna Mures5153166037
Campeni679325534
Teius771123522
Ighiu862942415
Abrud961224528
Sasciori1058221610

Top 10 plaatsen in RoemeniŽ en afstand vanaf Tablitele de la Tartaria.

Plaats # Inwonerskmmijl
Bucharest11877155270168
Iasi2318014348216
Cluj-Napoca33167499257
Timisoara4315055171106
Craiova5304144183114
Constanta6303401455283
Galati7294088365227
Brasov8276089172107
Ploiesti9228853232144
Braila10213570364226

Reisadvies RoemeniŽ

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisicoís in RoemeniŽ via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisicoís tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in RoemeniŽo onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies RoemeniŽ



Reisinformatie RoemeniŽ

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in RoemeniŽ. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie RoemeniŽ