Waar ligt Ozero Kozheno in Rusland?

 

Ozero Kozheno is gevestigd in de regio Leningrad in Rusland!

Zoek de plaatsnaam:

Ozero Yasavay Mal-To, Ozero Khalyasyadato, Ozero El’dzhik, Ozero Malyy Korgovets, Ozero Berezhe

Hier ziet u waar Ozero Kozheno op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Rusland.


Waar ligt Ozero Kozheno op de kaart?




Webcams vlakbij Ozero Kozheno

Alajoe kula: Alajõe.


Alajoe kula: Alajõe - Overdag
Recent
Alajoe kula: Alajõe - Recent

Johvi linn: Jõhvi.


Johvi linn: Jõhvi - Overdag
Recent
Johvi linn: Jõhvi - Recent

Varnja alevik: Varnja.


Varnja alevik: Varnja - Overdag
Recent
Varnja alevik: Varnja - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Ozero Kozheno ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Leningrad en afstand vanaf Ozero Kozheno.

Plaats#Inwonerskmmijl
Gatchina18976310968
Vyborg278634198123
Tikhvin362076286178
Kirishi456191198123
Kingisepp5505675031
Vsevolozhsk648224164102
Volkhov745673230143
Sertolovo84362615999
Tosno94019814288
Luga10401156943

Top 10 plaatsen in Rusland en afstand vanaf Ozero Kozheno.

Plaats # Inwonerskmmijl
Moscow110381288641398
Saint Petersburg2403975113886
Novosibirsk3141901632242003
Yekaterinburg4128758618831170
Nizhniy Novgorod51284176954593
Samara611347421468912
Omsk7112928926921673
Kazan811047501268788
Rostov-na-Donu910744951492927
Chelyabinsk10106293120041245



Reisadvies Rusland

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Rusland via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Ruslando onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Rusland



Reisinformatie Rusland

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Rusland. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Rusland

Info

Statistieken en Geografie

Rusland bestaat uit 215938 plaatsen in 88 regio's.

De regio Leningrad bestaat uit 5151 plaatsen.

Waar ligt Ozero Kozheno in Rusland?