Waar ligt Ozero Chertino in Rusland?

 

Ozero Chertino is gevestigd in de regio Pskov in Rusland!

Zoek de plaatsnaam:

Ozero Guylli, Ozero Sort-Tur, Ozero Poshkol’yar, Ozero Yambo-To, Ozero Osmota

Hier ziet u waar Ozero Chertino op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Rusland.


Waar ligt Ozero Chertino op de kaart?




Webcams vlakbij Ozero Chertino

Martisi: Ludza, A autoceļš km.


Martisi: Ludza, A autoceļš km - Overdag
Recent
Martisi: Ludza, A autoceļš km - Recent

Jaunbozava: Kārsava, A autoceļš km.


Jaunbozava: Kārsava, A autoceļš km - Overdag
Recent
Jaunbozava: Kārsava, A autoceļš km - Recent

Lendzu pagasts: Rēzekne, A autoceļš km.


Lendzu pagasts: Rēzekne, A autoceļš km - Overdag
Recent
Lendzu pagasts: Rēzekne, A autoceļš km - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Ozero Chertino ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Pskov en afstand vanaf Ozero Chertino.

Plaats#Inwonerskmmijl
Pskov120199213282
Velikie Luki210315012779
Ostrov3243557949
Nevel41783310968
Opochka513548117
Pechory61324614389
Porkhov71188614087
Dno8960815898
Dedovichi9960613282
Novosokolniki10955910565

Top 10 plaatsen in Rusland en afstand vanaf Ozero Chertino.

Plaats # Inwonerskmmijl
Moscow110381288570354
Saint Petersburg24039751377234
Novosibirsk3141901633122058
Yekaterinburg4128758619381204
Nizhniy Novgorod51284176948589
Samara611347421426886
Omsk7112928927581714
Kazan811047501271790
Rostov-na-Donu910744951294804
Chelyabinsk10106293120371266



Reisadvies Rusland

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Rusland via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Ruslando onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Rusland



Reisinformatie Rusland

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Rusland. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Rusland

Info

Statistieken en Geografie

Rusland bestaat uit 215938 plaatsen in 88 regio's.

De regio Pskov bestaat uit 6305 plaatsen.

Waar ligt Ozero Chertino in Rusland?