Waar ligt Ozero Dimitrovo in Rusland?

 

Ozero Dimitrovo is gevestigd in de regio Zabaykal'skiy Kray in Rusland!

Zoek de plaatsnaam:

Ozero Lebyazh’ye, Ozero Kozol’skoye, Ozero Zerenda, Ozero Pavylon, Ozero Sredneye

Hier ziet u waar Ozero Dimitrovo op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Rusland.


Waar ligt Ozero Dimitrovo op de kaart?




Webcams vlakbij Ozero Dimitrovo

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij webcams.travel binnen 250 km van Ozero Dimitrovo)

Formitz > North-East: Frmitztalsperre.


Formitz > North-East: Frmitztalsperre - Overdag
Recent
Formitz > North-East: Frmitztalsperre - Recent

Volkovichi: Shpil'ki M . km.


Volkovichi: Shpil'ki M . km - Overdag
Recent
Volkovichi: Shpil'ki M . km - Recent

London: Peckham High St/Rye Lane.


London: Peckham High St/Rye Lane - Overdag
Recent
London: Peckham High St/Rye Lane - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Ozero Dimitrovo ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Zabaykal'skiy Kray en afstand vanaf Ozero Dimitrovo.

Plaats#Inwonerskmmijl
Chita1308294185115
Krasnokamensk254317489304
Borzya330421367228
Petrovsk-Zabaykalskiy419843179111
Nerchinsk515361375233
Shilka614133335208
Sherlovaya Gora713989344214
Baley813404370230
Mogocha912648644400
Pervomayskiy1012530304189

Top 10 plaatsen in Rusland en afstand vanaf Ozero Dimitrovo.

Plaats # Inwonerskmmijl
Moscow11038128846882913
Saint Petersburg2403975148783031
Novosibirsk3141901619411206
Yekaterinburg4128758633072055
Nizhniy Novgorod5128417642992671
Samara6113474240642525
Omsk7112928925491584
Kazan8110475040222499
Rostov-na-Donu9107449550243122
Chelyabinsk10106293132982049



Reisadvies Rusland

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Rusland via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Ruslando onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Rusland



Reisinformatie Rusland

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Rusland. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Rusland

Info

Statistieken en Geografie

Rusland bestaat uit 215938 plaatsen in 88 regio's.

De regio Zabaykal'skiy Kray bestaat uit 2378 plaatsen.

Waar ligt Ozero Dimitrovo in Rusland?