Waar ligt Jabal Ma?kamah in Soedan?

 

Jabal Ma?kamah is gevestigd in de regio Ash Shamaliyah in Soedan!

Zoek de plaatsnaam:

Jabal Edemhay, Jabal Abu Inderab, Jabal al Mukhalifah, Jabal Sha’w, Jabal ?ajir

Hier ziet u waar Jabal Ma?kamah op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Soedan.


Waar ligt Jabal Ma?kamah op de kaart?




Webcams vlakbij Jabal Ma?kamah

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij webcams.travel binnen 250 km van Jabal Ma?kamah)

Piateda: Panorama verso Est.


Piateda: Panorama verso Est - Overdag
Recent
Piateda: Panorama verso Est - Recent

Ferlach: Bodental - Familienhof Sereinig.


Ferlach: Bodental - Familienhof Sereinig - Overdag
Recent
Ferlach: Bodental - Familienhof Sereinig - Recent

Santa Sofia > South-East: Monte Cimone: Campigna.


Santa Sofia > South-East: Monte Cimone: Campigna - Overdag
Recent
Santa Sofia > South-East: Monte Cimone: Campigna - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Jabal Ma?kamah ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Ash Shamaliyah en afstand vanaf Jabal Ma?kamah.

Plaats#Inwonerskmmijl
Barbar12239515999
Marawi2102348050
Abatta3-246153
`Abidiya4-14892
`Abidiyah5-14892
`Abka6-393244
`Abka East7-388241
`Abka West8-393244
`Abri9-344214
`Abri West10-344214

Top 10 plaatsen in Soedan en afstand vanaf Jabal Ma?kamah.

Plaats # Inwonerskmmijl
Umm Durman12810328325202
Khartoum21974780330205
Kassala3401514533331
Kusti4345102599372
Wad Madani5332752473294
Juba61634551527949
Malakal71608931007626
Rabak8135389600373
Sinnar9130138568353
Waw101274001305811



Reisadvies Soedan

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Soedan via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Soedano onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Soedan



Reisinformatie Soedan

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Soedan. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Soedan

Info

Statistieken en Geografie

Soedan bestaat uit 10945 plaatsen in 33 regio's.

De regio Ash Shamaliyah bestaat uit 625 plaatsen.

Waar ligt Jabal Ma?kamah in Soedan?