Waar ligt Al Qurun in Soedan?

 

Al Qurun is gevestigd in de regio Al Ba?r al A?mar in Soedan!

Zoek de plaatsnaam:

Al Qarah as Suwayda’, Al Qalyubiyah, Al Qaysumah, Al Qima, Al Qa`

Hier ziet u waar Al Qurun op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Soedan.


Waar ligt Al Qurun op de kaart?




Webcams vlakbij Al Qurun

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij webcams.travel binnen 250 km van Al Qurun)

Vasemyren: Krragrd CPL sderut.


Vasemyren: Krragrd CPL sderut - Overdag
Recent
Vasemyren: Krragrd CPL sderut - Recent

Tesetice.


Tesetice - Overdag
Recent
Tesetice - Recent

Puerto San Jos: Puerto San Jos - Juan Gabiota Marina del Sur, Lido Pacifico.


Puerto San Jos: Puerto San Jos - Juan Gabiota Marina del Sur, Lido Pacifico - Overdag
Recent
Puerto San Jos: Puerto San Jos - Juan Gabiota Marina del Sur, Lido Pacifico - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Al Qurun ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Al Ba?r al A?mar en afstand vanaf Al Qurun.

Plaats#Inwonerskmmijl
Sawakin128570417259
Sinkat212547426265
Amasa3-501311
Andara4-417259
Bur Sudan5-360224
Burt Sudan6-360224
Ehna7-468291
Gabet8-414257
Kenisa9-18091124
Malkiyah10-418260

Top 10 plaatsen in Soedan en afstand vanaf Al Qurun.

Plaats # Inwonerskmmijl
Umm Durman12810328834518
Khartoum21974780835519
Kassala3401514787489
Kusti43451021085674
Wad Madani5332752927576
Juba616345520101249
Malakal71608931503934
Rabak81353891085674
Sinnar91301381017632
Waw1012740018381142



Reisadvies Soedan

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Soedan via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Soedano onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Soedan



Reisinformatie Soedan

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Soedan. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Soedan

Info

Statistieken en Geografie

Soedan bestaat uit 10945 plaatsen in 33 regio's.

De regio Al Ba?r al A?mar bestaat uit 21 plaatsen.

Waar ligt Al Qurun in Soedan?