Waar ligt Jabal Da’teb in Soedan?

 

Jabal Da’teb is gevestigd in de regio Al Ba?r al A?mar in Soedan!

Zoek de plaatsnaam:

Jabal Todhei, Jabal Sari Kiyli, Jabal Bitran, Jabal Fererei, Jabal Jaqmaqli

Hier ziet u waar Jabal Da’teb op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Soedan.


Waar ligt Jabal Da’teb op de kaart?




Webcams vlakbij Jabal Da’teb

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij webcams.travel binnen 250 km van Jabal Da’teb)

Rttingen: Zehntscheune der Burg Brattenstein, Blick auf die Stadt.


Rttingen: Zehntscheune der Burg Brattenstein, Blick auf die Stadt - Overdag
Recent
Rttingen: Zehntscheune der Burg Brattenstein, Blick auf die Stadt - Recent

Spreydon > East: SH76 Selwyn St, Christchurch.


Spreydon > East: SH76 Selwyn St, Christchurch - Overdag
Recent
Spreydon > East: SH76 Selwyn St, Christchurch - Recent

Underlund: Getinge sydost.


Underlund: Getinge sydost - Overdag
Recent
Underlund: Getinge sydost - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Jabal Da’teb ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Al Ba?r al A?mar en afstand vanaf Jabal Da’teb.

Plaats#Inwonerskmmijl
Sawakin128570200124
Sinkat212547182113
Amasa3-241150
Andara4-200124
Bur Sudan5-161100
Burt Sudan6-161100
Ehna7-208129
Gabet8-172107
Kenisa9-1566973
Malkiyah10-200124

Top 10 plaatsen in Soedan en afstand vanaf Jabal Da’teb.

Plaats # Inwonerskmmijl
Umm Durman12810328616383
Khartoum21974780615382
Kassala3401514526327
Kusti4345102847526
Wad Madani5332752684425
Juba616345517621095
Malakal71608931262784
Rabak8135389845525
Sinnar9130138771479
Waw1012740016211007



Reisadvies Soedan

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Soedan via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Soedano onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Soedan



Reisinformatie Soedan

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Soedan. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Soedan

Info

Statistieken en Geografie

Soedan bestaat uit 10945 plaatsen in 33 regio's.

De regio Al Ba?r al A?mar bestaat uit 21 plaatsen.

Waar ligt Jabal Da’teb in Soedan?