Waar ligt Jabal Kol Ambig in Soedan?

 

Jabal Kol Ambig is gevestigd in de regio Al Ba?r al A?mar in Soedan!

Zoek de plaatsnaam:

Jabal Ra'lah, Jabal Yakhiyan, Jabal Sumaykat, Jabal al Kahizie, Jabal Abu Mabani

Hier ziet u waar Jabal Kol Ambig op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Soedan.


Waar ligt Jabal Kol Ambig op de kaart?




Webcams vlakbij Jabal Kol Ambig

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij webcams.travel binnen 250 km van Jabal Kol Ambig)

Sodermalms stadsdelsomrade: Sicklalänken Ö (Kameran är placerad på väg Södra länken i höjd med Hammarby sjöstad och är riktad mot Nacka).


Sodermalms stadsdelsomrade: Sicklalänken Ö (Kameran är placerad på väg  Södra länken i höjd med Hammarby sjöstad och är riktad mot Nacka) - Overdag
Recent
Sodermalms stadsdelsomrade: Sicklalänken Ö (Kameran är placerad på väg  Södra länken i höjd med Hammarby sjöstad och är riktad mot Nacka) - Recent

Ruhpolding: Rauschberg.


Ruhpolding: Rauschberg - Overdag
Recent
Ruhpolding: Rauschberg - Recent

Korenov > South-East: Chalupa Granát.


Korenov > South-East: Chalupa Granát - Overdag
Recent
Korenov > South-East: Chalupa Granát - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Jabal Kol Ambig ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Al Ba?r al A?mar en afstand vanaf Jabal Kol Ambig.

Plaats#Inwonerskmmijl
Sawakin128570240149
Sinkat212547261162
Amasa3-354220
Andara4-240149
Bur Sudan5-182113
Burt Sudan6-182113
Ehna7-320199
Gabet8-248154
Kenisa9-17061060
Malkiyah10-240149

Top 10 plaatsen in Soedan en afstand vanaf Jabal Kol Ambig.

Plaats # Inwonerskmmijl
Umm Durman12810328764475
Khartoum21974780763474
Kassala3401514637396
Kusti4345102990615
Wad Madani5332752826513
Juba616345518971179
Malakal71608931403872
Rabak8135389988614
Sinnar9130138909565
Waw1012740017671098



Reisadvies Soedan

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Soedan via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Soedano onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Soedan



Reisinformatie Soedan

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Soedan. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Soedan

Info

Statistieken en Geografie

Soedan bestaat uit 10945 plaatsen in 33 regio's.

De regio Al Ba?r al A?mar bestaat uit 21 plaatsen.

Waar ligt Jabal Kol Ambig in Soedan?