Waar ligt Obelisken in Zweden?

Obelisken is gevestigd in de regio Stockholms Lan in Zweden!

Zoek de plaatsnaam:

Obelynas Senasis, Obelkovichi, Obeliszk - Abonyi Grantner Jeno - 1965, Obelisco a Giuseppe Garibaldi, Obelytes piliakalnis

Hier ziet u waar Obelisken op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Zweden.

Alle plaatsen in de wereld die heten.

new

Waar ligt Obelisken op de kaart?


Webcams vlakbij Obelisken

Stockholm: Skeppsbron (Kameran är placerad vid Slussen och är riktad mot Skeppsbron).


Stockholm: Skeppsbron (Kameran är placerad vid Slussen och är riktad mot Skeppsbron) - Overdag
Recent
Stockholm: Skeppsbron (Kameran är placerad vid Slussen och är riktad mot Skeppsbron) - Recent

Stockholm: Stadsgårdsleden (Kameran är placerad vid Slussen och är riktad mot Stadsgårdsleden).


Stockholm: Stadsgårdsleden (Kameran är placerad vid Slussen och är riktad mot Stadsgårdsleden) - Overdag
Recent
Stockholm: Stadsgårdsleden (Kameran är placerad vid Slussen och är riktad mot Stadsgårdsleden) - Recent

Stockholm.


Stockholm - Overdag
Recent
Stockholm - Recent

Webcams provided by webcams.travel

Afstanden

Waar ligt Obelisken ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Stockholms Lan en afstand vanaf Obelisken.

Plaats#Inwonerskmmijl
Stockholm1125330921
Uppsala21277346440
Södertälje3599772918
Solna45909853
Täby5581231912
Upplands-Väsby6365352415
Tumba7357802113
Lidingö83093064
Åkersberga9267852314
Vallentuna10267332314

Top 10 plaatsen in Zweden en afstand vanaf Obelisken.

Plaats # Inwonerskmmijl
Stockholm1125330921
Göteborg2515253398247
Malmö3261549513319
Uppsala41277346339
Uppsala51277346440
Västerås61071949257
Örebro798573163101
Linköping896732174108
Helsingborg991025484301
Jönköping1083202283176

Reisadvies Zweden

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Zweden via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Zwedeno onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Zweden



Reisinformatie Zweden

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Zweden. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Zweden