Waar ligt Ban Thoeng in Thailand?

 

Ban Thoeng is gevestigd in de regio Chiang Rai in Thailand!

Zoek de plaatsnaam:

Ban Na Non, Ban Nam Thiang, Ban Tha Muang, Ban Pho, Ban Na Kham

Hier ziet u waar Ban Thoeng op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Thailand.


Waar ligt Ban Thoeng op de kaart?




Webcams vlakbij Ban Thoeng

Ban Nong Pueng › North-West: Wat Rim Kok.


Ban Nong Pueng › North-West: Wat Rim Kok - Overdag
Recent
Ban Nong Pueng › North-West: Wat Rim Kok - Recent

Chiang Rai: Ban Mae Yao.


Chiang Rai: Ban Mae Yao - Overdag
Recent
Chiang Rai: Ban Mae Yao - Recent

Chiang Mai.


Chiang Mai - Overdag
Recent
Chiang Mai - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Ban Thoeng ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Chiang Rai en afstand vanaf Ban Thoeng.

Plaats#Inwonerskmmijl
Chiang Rai1787564528
Mae Chan2376726339
Mae Sai3275209056
Chiang Khong4145056842
Pa Daet5136242918
Amphoe Chiang Khaung6-6842
Amphoe Chiang Khong7-6842
Amphoe Chiang Rai8-4528
Amphoe Chiang Saen9-6339
Amphoe Dheung10-00

Top 10 plaatsen in Thailand en afstand vanaf Ban Thoeng.

Plaats # Inwonerskmmijl
Bangkok15104475660410
Samut Prakan2388921678421
Nonthaburi3375826649403
Udon Thani4247232372231
Chon Buri5219190708440
Nakhon Ratchasima6208781562349
Chiang Mai7200952161100
Hat Yai81916961410876
Pak Kret9182926642399
Si Racha10178916729453



Reisadvies Thailand

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Thailand via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Thailando onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Thailand



Reisinformatie Thailand

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Thailand. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Thailand

Info

Statistieken en Geografie

Thailand bestaat uit 56846 plaatsen in 76 regio's.

De regio Chiang Rai bestaat uit 2189 plaatsen.

Ban Thoeng is nummer 1926 in de regio Chiang Rai.

De stad is nummer 46260 in Thailand.

Waar ligt Ban Thoeng in Thailand?