Waar ligt Ban Thai Khao, Chanthaburi in Thailand?

 

Ban Thai Khao is gevestigd in de regio Chanthaburi in Thailand!

Zoek de plaatsnaam:

Ban Sop Niap, Ban Lao Chi Kuai, Ban Thiang Thea, Ban Kat Lin, Ban Pak Sap

Hier ziet u waar Ban Thai Khao op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Thailand.

Er zijn 2 plaatsen met de naam Ban Thai Khao in Thailand.


Waar ligt Ban Thai Khao op de kaart?




Webcams vlakbij Ban Thai Khao

Haad Sai Khao: Coco Dee Bo at Chai Chet Beach, Koh Chang.


Haad Sai Khao: Coco Dee Bo at Chai Chet Beach, Koh Chang - Overdag
Recent
Haad Sai Khao: Coco Dee Bo at Chai Chet Beach, Koh Chang - Recent

Ban Ao Nid: Koh Mak island.


Ban Ao Nid: Koh Mak island - Overdag
Recent
Ban Ao Nid: Koh Mak island - Recent

Rayong: Phayun Beach.


Rayong: Phayun Beach - Overdag
Recent
Rayong: Phayun Beach - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Ban Thai Khao ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Chanthaburi en afstand vanaf Ban Thai Khao.

Plaats#Inwonerskmmijl
Chanthaburi1998191912
Tha Mai2224452616
Laem Sing316066106
Khlung41328685
Amphoe Kaeng Hang Maeo5-6842
Amphoe Khamong6-2616
Amphoe Khao Khitchakut7-4025
Amphoe Khlung8-85
Amphoe Laem Sing9-106
Amphoe Makham10-2616

Top 10 plaatsen in Thailand en afstand vanaf Ban Thai Khao.

Plaats # Inwonerskmmijl
Bangkok15104475230143
Samut Prakan2388921212132
Nonthaburi3375826237147
Udon Thani4247232557346
Chon Buri5219190163101
Nakhon Ratchasima6208781282175
Chiang Mai7200952782486
Hat Yai8191696632393
Pak Kret9182926241150
Si Racha1017891615496



Reisadvies Thailand

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Thailand via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Thailando onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Thailand



Reisinformatie Thailand

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Thailand. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Thailand

Info

Statistieken en Geografie

Thailand bestaat uit 56846 plaatsen in 76 regio's.

De regio Chanthaburi bestaat uit 1109 plaatsen.

Ban Thai Khao is nummer 813 in de regio Chanthaburi.

De stad is nummer 44496 in Thailand.

Waar ligt Ban Thai Khao, Chanthaburi in Thailand?