Waar ligt Ban That Noi, Nakhon Phanom in Thailand?

 

Ban That Noi is gevestigd in de regio Nakhon Phanom in Thailand!

Zoek de plaatsnaam:

Ban Wang Makha, Ban Yai, Ban Sa Tako, Ban Huai Takhro, Ban Pa Du

Hier ziet u waar Ban That Noi op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Thailand.

Er zijn 4 plaatsen met de naam Ban That Noi in Thailand.


Waar ligt Ban That Noi op de kaart?




Webcams vlakbij Ban That Noi

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij webcams.travel binnen 250 km van Ban That Noi)

Casalecchio di Reno: A14 - Bologna Casalecchio.


Casalecchio di Reno: A14 - Bologna Casalecchio - Overdag
Recent
Casalecchio di Reno: A14 - Bologna Casalecchio - Recent

Mo?ina.


Mo?ina - Overdag
Recent
Mo?ina - Recent

Aigen im Ennstal: Webcam des Golf- und Landclub Ennstal.


Aigen im Ennstal: Webcam des Golf- und Landclub Ennstal - Overdag
Recent
Aigen im Ennstal: Webcam des Golf- und Landclub Ennstal - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Ban That Noi ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Nakhon Phanom en afstand vanaf Ban That Noi.

Plaats#Inwonerskmmijl
Nakhon Phanom1345954528
That Phanom21442485
Na Wa3129898553
Akat Amnuai4-9358
Amphoe Ban Na Kae5-2616
Amphoe Ban Phaeng6-11974
Amphoe Ban Tha Uthen7-6440
Amphoe Dha Udhen8-6440
Amphoe Muang Nakhon Phanom9-4528
Amphoe Na Kae10-2616

Top 10 plaatsen in Thailand en afstand vanaf Ban That Noi.

Plaats # Inwonerskmmijl
Bangkok15104475579360
Samut Prakan2388921583362
Nonthaburi3375826571355
Udon Thani4247232211131
Chon Buri5219190571355
Nakhon Ratchasima6208781362225
Chiang Mai7200952639397
Hat Yai81916961205749
Pak Kret9182926570354
Si Racha10178916591367



Reisadvies Thailand

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Thailand via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Thailando onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Thailand



Reisinformatie Thailand

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Thailand. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Thailand

Info

Statistieken en Geografie

Thailand bestaat uit 56846 plaatsen in 76 regio's.

De regio Nakhon Phanom bestaat uit 853 plaatsen.

Ban That Noi is nummer 741 in de regio Nakhon Phanom.

De stad is nummer 45980 in Thailand.

Waar ligt Ban That Noi, Nakhon Phanom in Thailand?