Waar ligt Kecikalesi in Turkije?

 

Kecikalesi is gevestigd in de regio Bolu in Turkije!

Zoek de plaatsnaam:

Keçili, Keci Kaj, Keçikkaya, Keçi Dag, Keçili

Hier ziet u waar Kecikalesi op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Turkije.

Alle plaatsen in de wereld die heten.


Waar ligt Kecikalesi op de kaart?




Webcams vlakbij Kecikalesi

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij webcams.travel binnen 250 km van Kecikalesi)

Haringey: A406 Billet Upass W.


Haringey: A406 Billet Upass W - Overdag
Recent
Haringey: A406 Billet Upass W - Recent

?????: Elti - Elati Trikala.


?????: Elti - Elati Trikala - Overdag
Recent
?????: Elti - Elati Trikala - Recent

Bethel: Eugene - 11th at Garfield.


Bethel: Eugene - 11th at Garfield - Overdag
Recent
Bethel: Eugene - 11th at Garfield - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Kecikalesi ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Bolu en afstand vanaf Kecikalesi.

Plaats#Inwonerskmmijl
Bolu1966805132
Gerede22859621
Abdi3-117
Acemler4-11169
Adakinik5-1610
Adaköy6-138
Afsar7-2918
Afsargidiric8-2918
Afsargidiris9-2918
Afsargidris10-2918

Top 10 plaatsen in Turkije en afstand vanaf Kecikalesi.

Plaats # Inwonerskmmijl
Istanbul19797536274170
Ankara2351917711471
Izmir32501895509316
Bursa41413485274170
Adana51249680504313
Gaziantep61066561613381
Konya7876004328204
Antalya8758603454282
Mersin9612540501311
Kayseri10593164364226



Reisadvies Turkije

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Turkije via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Turkijeo onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Turkije



Reisinformatie Turkije

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Turkije. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Turkije

Info

Statistieken en Geografie

Turkije bestaat uit 72451 plaatsen in 81 regio's.

De regio Bolu bestaat uit 1136 plaatsen.

Waar ligt Kecikalesi in Turkije?