Waar ligt Piney Knob in Amerika?

 

Piney Knob is gevestigd in de regio North Carolina in Amerika!

Zoek de plaatsnaam:

Pine Island, Pine Swamp Knob, Pinetree Mountain, Pine Lake, Pine Lake

Hier ziet u waar Piney Knob op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Amerika.

Alle plaatsen in de wereld die heten.


Waar ligt Piney Knob op de kaart?




Webcams vlakbij Piney Knob

Marion Top › North: United States: Downtown Marion.


Marion Top › North: United States: Downtown Marion - Overdag
Recent
Marion Top › North: United States: Downtown Marion - Recent

Mount Mitchell › North: Mount Craig.


Mount Mitchell › North: Mount Craig - Overdag
Recent
Mount Mitchell › North: Mount Craig - Recent

Pensacola › South-East: United States: Black Mountains.


Pensacola › South-East: United States: Black Mountains - Overdag
Recent
Pensacola › South-East: United States: Black Mountains - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Piney Knob ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in North Carolina en afstand vanaf Piney Knob.

Plaats#Inwonerskmmijl
Charlotte159835111370
Raleigh2338759311193
Greensboro3231769214133
Durham4204734290180
Winston-Salem5193300177110
Fayetteville6124775291181
Cary7103945298185
High Point894281192119
Wilmington992424399248
Greenville1070757425264

Top 10 plaatsen in Amerika en afstand vanaf Piney Knob.

Plaats # Inwonerskmmijl
New York18107916914568
Los Angeles2387712932932046
Chicago32841952859534
Houston420277121399869
Philadelphia51453268784487
Phoenix6142850927521710
San Diego7128705032322008
San Antonio8125681016801044
Dallas912117041389863
San Jose1089746035472204



Reisadvies Amerika

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Amerika via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Amerikao onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Amerika



Reisinformatie Amerika

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Amerika. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Amerika

Info

Statistieken en Geografie

Amerika bestaat uit 141988 plaatsen in 58 regio's.

De regio North Carolina bestaat uit 4488 plaatsen.

Waar ligt Piney Knob in Amerika?