Waar ligt Primm Valley Resort & Casino in Amerika?

 

Primm Valley Resort & Casino is gevestigd in de regio Nevada in Amerika!

Zoek de plaatsnaam:

Primernyy, Primorskiy, Primeau Lake, Primorskoye, Primortsi

Hier ziet u waar Primm Valley Resort & Casino op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Amerika.

Alle plaatsen in de wereld die heten.


Waar ligt Primm Valley Resort & Casino op de kaart?




Webcams vlakbij Primm Valley Resort & Casino

Sandy Mill: Sandy Valley School.


Sandy Mill: Sandy Valley School - Overdag
Recent
Sandy Mill: Sandy Valley School - Recent

Henderson: Southeast Career Technical Academy.


Henderson: Southeast Career Technical Academy - Overdag
Recent
Henderson: Southeast Career Technical Academy - Recent

Mountain's Edge: Sierra Vista HS.


Mountain's Edge: Sierra Vista HS - Overdag
Recent
Mountain's Edge: Sierra Vista HS - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Primm Valley Resort & Casino ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Nevada en afstand vanaf Primm Valley Resort & Casino.

Plaats#Inwonerskmmijl
Las Vegas15401116641
Henderson22397576037
Paradise32151205836
Reno4202142584363
Sunrise Manor51886087245
North Las Vegas61654166943
Spring Valley71650155635
Sparks884662581361
Carson City957341554344
Pahrump10403498553

Top 10 plaatsen in Amerika en afstand vanaf Primm Valley Resort & Casino.

Plaats # Inwonerskmmijl
New York1810791636292255
Los Angeles23877129314195
Chicago3284195224931549
Houston4202771219791230
Philadelphia5145326835392199
Phoenix61428509388241
San Diego71287050360224
San Antonio8125681017241071
Dallas9121170417361079
San Jose10897460613381



Reisadvies Amerika

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Amerika via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Amerikao onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Amerika



Reisinformatie Amerika

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Amerika. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Amerika

Info

Statistieken en Geografie

Amerika bestaat uit 141988 plaatsen in 58 regio's.

De regio Nevada bestaat uit 612 plaatsen.

Waar ligt Primm Valley Resort & Casino in Amerika?