Waar ligt Holmeleigh Farmyard in Zuid-Afrika?

 

Holmeleigh Farmyard is gevestigd in de regio Eastern Cape in Zuid-Afrika!

Zoek de plaatsnaam:

Hólmsvatn, Holm, Holming, Holman Creek Campground, Holmen

Hier ziet u waar Holmeleigh Farmyard op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Zuid-Afrika.

Alle plaatsen in de wereld die heten.


Waar ligt Holmeleigh Farmyard op de kaart?




Webcams vlakbij Holmeleigh Farmyard

Addo Elephant National Park: Republik.


Addo Elephant National Park: Republik - Overdag
Recent
Addo Elephant National Park: Republik - Recent

Port Alfred.


Port Alfred - Overdag
Recent
Port Alfred - Recent

Leisure Isle › South: The Heads.


Leisure Isle › South: The Heads - Overdag
Recent
Leisure Isle › South: The Heads - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Holmeleigh Farmyard ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Eastern Cape en afstand vanaf Holmeleigh Farmyard.

Plaats#Inwonerskmmijl
Port Elizabeth1967722138
East London2421562253157
Uitenhage32289242616
Bisho4137288224139
Queenstown5105315267166
Grahamstown69155212678
Umtata778663410255
Graaff-Reinet862921209130
Fort Beaufort958469174108
Aliwal North1044475385239

Top 10 plaatsen in Zuid-Afrika en afstand vanaf Holmeleigh Farmyard.

Plaats # Inwonerskmmijl
Cape Town13433504647402
Durban23120340698434
Johannesburg32026466900559
Soweto41695094888552
Pretoria51619485959596
Port Elizabeth6967722138
Pietermaritzburg7750864674419
Benoni8605363909565
Tembisa9511671927576
Vereeniging10474680847526



Reisadvies Zuid-Afrika

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Zuid-Afrika via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Zuid-Afrikao onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Zuid-Afrika



Reisinformatie Zuid-Afrika

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Zuid-Afrika. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Zuid-Afrika

Info

Statistieken en Geografie

Zuid-Afrika bestaat uit 12693 plaatsen in 9 regio's.

De regio Eastern Cape bestaat uit 4551 plaatsen.

Waar ligt Holmeleigh Farmyard in Zuid-Afrika?




Regio's in Zuid-Afrika